2012. február 14. 12:45.

gala-1 Ahogy korábban már beszámoltunk róla, idén 14. alkalommal rendezték meg a Valentin-napi páros teniszversenyt. A Tabáni Tenisz Centerben megrendezett tornát végül az Újságíró válogatott nyerte meg, megelőzve a művész-sportoló vegyes csapatot. A politikusok csapata az utolsó helyen végzett.

A rendezvény ezúttal is karitatív célt szolgált, ezúttal az Afrikai-Magyar Egyesület kapta a torna bevételét.

A teniszversenyt végül az Egri János és Aczél Endre fémjelezte Újságíró válogatott nyerte. A képzeletbeli dobogóra felállhatott még a művészek-sportolók alkotta csapat és a sztármenedzserek válogatottja is. Az utolsó, negyedik helyre a politikusok futottak be.

A teniszgála fényét emelte a Király-testvérek nagyszerű fellépése is.