2013. április 8. 9:40.

Sport hírek: Babos Tímea tornát nyert párosban közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább..

Babos Tímea tornát nyert párosban

A 19 éves magyar teniszező a japán Date-Krumm Kimiko oldalán nyerte meg a 235 ezer dolláros monterreyi verseny döntőjét, így Babos 2013-ban már második páros tornagyőzelmét aratta. A mexikói döntő a vártnál sokkal simábban alakult. Az első szettben Babosék szinte lemosták ellenfelüket. Kétszer brékeltek, a Birnerova, Tanasugarn cseh-thaiföldi kettősnek erre esélye sem volt. A vége …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

2012. január 5. 17:15.
A(z) Babos Tímea tornát nyert párosban nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..