2015. március 1. 1:40.

Sport hírek: Borsos Gábor és Stolmár Rebeka nyerte meg a fedettpályás tenisz ob-t közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

Borsos Gábor, illetve Stolmár Rebeka nyerte meg egyesben a fedettpályás tenisz országos bajnokságot a budapesti Nemzeti Edzés Központban.A szövetség honlapjának tájékoztatása szerint a második helyen kiemelt, siófoki Borsos a szombati döntőben 6:3, 2:6, 6:4, 6:0-ra verte Gödry Leventét, míg az Ábris 2010 TSE-t erősítő Stolmár 6:0, 6:1-re legyőzte Fekete Lilit. Párosban Gödry Levente és Nagy …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Borsos Gábor és Stolmár Rebeka nyerte meg a fedettpályás tenisz ob-t
A(z) Borsos Gábor és Stolmár Rebeka nyerte meg a fedettpályás tenisz ob-t bejegyzéshez hasonló:
A(z) Borsos Gábor és Stolmár Rebeka nyerte meg a fedettpályás tenisz ob-t nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Borsos Gábor és Stolmár Rebeka nyerte meg a fedettpályás tenisz ob-t):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Férfi kézilabda EHF Kupa – Balatonfüred-Melsungen közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább.. Férfi kézilabda EHF ...