2015. július 4. 15:40.

Sport hírek: Brit Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérőt közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.A hazai közönség előtt szereplő, 30 éves versenyzőnek ez pályafutása 46. pole pozíciója, az idén nyolcadszor startolhat az első kockából. Hamilton mellől csapattársa, a német Nico Rosberg indul a második helyről, …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Brit Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérőt
A(z) Brit Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérőt bejegyzéshez hasonló:
A(z) Brit Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérőt nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..