2015. január 11. 19:40.

Sport hírek: Fejes Gábor és Benkó Barbara címvédése a terep kerékpáros ob-n közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Fejes Gábor és Benkó Barbara is megvédte címét a terepkerékpárosok országos bajnokságán. A gyulai várkertben kialakított, esőtől felázott, 2550 méter hosszú pályán a férfiaknak hat, a nőknek négy kört kellett megtenniük. Fejes címvédőhöz méltóan rajt-cél győzelmet aratott, több mint egy percet vert rá Buruczki Szilárdra, aki 2012-ben és 2013-ban lett bajnok ebben a szakágban. A …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Fejes Gábor és Benkó Barbara címvédése a terep kerékpáros ob-n
A(z) Fejes Gábor és Benkó Barbara címvédése a terep kerékpáros ob-n bejegyzéshez hasonló:
A(z) Fejes Gábor és Benkó Barbara címvédése a terep kerékpáros ob-n nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Fejes Gábor és Benkó Barbara címvédése a terep kerékpáros ob-n):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Oviedói kézilabdatorna – A magyarok három vereséggel zárták a tornát közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson ...