2015. május 3. 19:40.

Sport hírek: Kajak-kenu Eb – Dán, német és fehérorosz arany 5000 méteren közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Dán, német és fehérorosz aranyérem született a csehországi Racicében rendezett kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntőiben. Magyar részről a kenus Kövér Márton szerepelt a legjobban, ő hatodik lett, míg a kajakosoknál Csontos Csaba nyolcadikként, Medveczky Erika pedig kilencedikként ért célba. A magyar küldöttség – amelyet jobbára fiatal versenyzők alkottak – két ezüstéremmel zárta a kontinensviadalt. …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Kajak-kenu Eb – Dán, német és fehérorosz arany 5000 méteren
A(z) Kajak-kenu Eb – Dán, német és fehérorosz arany 5000 méteren bejegyzéshez hasonló:
A(z) Kajak-kenu Eb – Dán, német és fehérorosz arany 5000 méteren nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Kajak-kenu Eb – Dán, német és fehérorosz arany 5000 méteren):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Túraautó-vb – Michelisz nyerte a második futamot a Hungaroringen közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. ...