2015. május 24. 19:40.

Sport hírek: Kajak-kenu vk – Balla Virág újabb érme közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Balla Virág ezüstérmet szerzett 200 méteren a Duisburgban rendezett kajak-kenu világkupaverseny vasárnapi zárónapján. A magyar kenus így két éremmel zárta a viadalt, szombaton, 500 méteren első lett. A finálék második napján érdekelt többi A-döntős magyar egység nem állhatott dobogóra: a héten összeült Dombi Rudolf, Hufnágel Tibor, Kökény Roland, Boros Gergely összeállítású kajaknégyes a hatodik helyen …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Kajak-kenu vk – Balla Virág újabb érme
A(z) Kajak-kenu vk – Balla Virág újabb érme bejegyzéshez hasonló:
A(z) Kajak-kenu vk – Balla Virág újabb érme nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..