2015. augusztus 29. 12:40.

Sport hírek: Kamion Eb – Kiss a szombati időmérő győztese Mostban közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

A címvédő Kiss Norbert, az Oxxo Racing-Axxyss Motorsport pilótája nyerte a kamion Európa-bajnokság csehországi Mostban zajló versenyhétvégéjének szombati időmérő edzését.A 30 éves szombathelyi pilóta már a tréning első szakaszában is a leggyorsabb volt 2:02.201 perces köridejével, így magabiztosan került be a legjobb 10 közé. Az időmérő második felében a 15 fős mezőnyből az utolsó öt …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Kamion Eb – Kiss a szombati időmérő győztese Mostban
A(z) Kamion Eb – Kiss a szombati időmérő győztese Mostban bejegyzéshez hasonló:
Birkózó-vb – Kiss Balázs nyolcaddöntős

2013. szeptember 21. 15:40.
A(z) Kamion Eb – Kiss a szombati időmérő győztese Mostban nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..