2015. augusztus 31. 9:40.

Sport hírek: Kamion Eb – Kiss negyedik az utolsó mosti futamon közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

A címvédő Kiss Norbert, az Oxxo Racing-Axxyss Motorsport pilótája a negyedik helyen végzett a kamion Európa-bajnokság csehországi Mostban rendezett versenyhétvégéjének vasárnapi második futamán. A 30 éves szombathelyi pilóta szombaton előbb nyert, majd szintén negyedik volt, a vasárnap kora délutáni versenyen pedig második lett, így összesen 55 pontot gyűjtött, s 374 ponttal vezet az Eb-pontversenyben, előnye …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Kamion Eb – Kiss negyedik az utolsó mosti futamon
A(z) Kamion Eb – Kiss negyedik az utolsó mosti futamon bejegyzéshez hasonló:
A(z) Kamion Eb – Kiss negyedik az utolsó mosti futamon nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..