2015. április 25. 15:40.

Sport hírek: Kammerer nyerte az 5000 méteres válogatót Szolnokon közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

Kammerer Zoltán nyerte meg a férfi kajakosok 5000 méteres válogatóversenyét Szolnokon, míg másodikként Pauman Dániel ért be a célba. Hogy melyikük indul majd el ebben a számban a júniusi Európa Játékokon, arról várhatóan edzőjük, Fábiánné Rozsnyói Katalin dönt.A szombati futamon azok a versenyzők vehettek részt, akik a múlt heti 2000 méteres felmérőn az első harmincban …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Kammerer nyerte az 5000 méteres válogatót Szolnokon
A(z) Kammerer nyerte az 5000 méteres válogatót Szolnokon bejegyzéshez hasonló:
Virágzik a kikeleti bangita Szolnokon

2014. január 13. 3:15.
A(z) Kammerer nyerte az 5000 méteres válogatót Szolnokon nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Kammerer nyerte az 5000 méteres válogatót Szolnokon):

A következő híreink is érdekelhetik:

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Tereprali ob – Duna Aszfalt Kupa Bugacon közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább.. Tereprali ob ...