2014. április 19. 9:40.

Sport hírek: Kínai Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérő edzést közzétéve, a(z) Sport témában, Eni által. Olvasson tovább..

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzésén, így ő indulhat majd az élről a vasárnapi futamon. A legutóbbi két GP-n győztes 29 éves versenyzőnek ez az idei harmadik, pályafutása során pedig a 34. pole pozíciója. Az esős időmérőn Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája érte …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Kínai Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérő edzést
A(z) Kínai Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérő edzést bejegyzéshez hasonló:
A(z) Kínai Nagydíj – Hamilton nyerte az időmérő edzést nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..