2015. július 7. 12:40.

Sport hírek: Magyar éremeső a veterán asztalitenisz Európa-bajnokságon közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Öt érmet, köztük két aranyat nyertek a magyarok a finnországi Tamperében rendezett veterán asztalitenisz Európa-bajnokságon. A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint a 65-69 éves nők versenyét Jónyer Istvánné Német Mária, a 60-64 esztendős férfiak számát pedig Frank Béla nyerte. A kontinensviadalon bronzérmes lett Zacher Gizella (70-74), Szalai István (70-74) és Mayer József (80-84). MTI

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Magyar éremeső a veterán asztalitenisz Európa-bajnokságon
A(z) Magyar éremeső a veterán asztalitenisz Európa-bajnokságon bejegyzéshez hasonló:
A(z) Magyar éremeső a veterán asztalitenisz Európa-bajnokságon nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..