2015. július 26. 19:40.

Sport hírek: Magyar Nagydíj – Vettel nyerte a jubileumi futamot (2. rész) közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája győzött vasárnap a jubileumi, 30. Magyar Nagydíjon a Hungaroringen. A 28 éves versenyző idén másodszor, pályafutása során pedig 41. alkalommal nyert futamot, ezzel az örökrangsor harmadik helyén utolérte a legendás brazil Ayrton Sennát. A Ferrari legutóbb 2004-ben, a hétszeres vb-győztes német Michael Schumacher révén ünnepelhetett Mogyoródon, …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Magyar Nagydíj – Vettel nyerte a jubileumi futamot (2. rész)
A(z) Magyar Nagydíj – Vettel nyerte a jubileumi futamot (2. rész) bejegyzéshez hasonló:
A(z) Magyar Nagydíj – Vettel nyerte a jubileumi futamot (2. rész) nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Magyar Nagydíj – Vettel nyerte a jubileumi futamot (2. rész)):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Magyar Nagydíj – Vettel nyerte a jubileumi futamot közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. A ...