2015. március 28. 12:40.

Sport hírek: Malajziai Nagydíj – Hamilton rajtol az élről közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája rajtol majd az élről a vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíjon, mivel ő volt a leggyorsabb a szombati időmérő edzésen.A 30 éves versenyzőnek pályafutása 150. nagydíján ez a 40., az idén pedig a második pole pozíciója. Hamilton mellől a négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája startolhat …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Malajziai Nagydíj – Hamilton rajtol az élről
A(z) Malajziai Nagydíj – Hamilton rajtol az élről bejegyzéshez hasonló:
A(z) Malajziai Nagydíj – Hamilton rajtol az élről nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Malajziai Nagydíj – Hamilton rajtol az élről):

A következő híreink is érdekelhetik:
Ezt olvasta már?

Sport hírek: Malajziai Nagydíj – Rosberg nyerte a harmadik szabadedzést közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább.. Nico ...