2013. december 8. 12:40.

Sport hírek: Női kézilabda-vb: győzelem a nyitányon közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább..

Szerbiában elkezdődött a női kézilabda-világbajnokság. Magyarország egy 35-27-es csehek elleni győzelemmel mutatkozott be. Az első félidőben még akadozott a gépezet, de a szünet után helyre állt a “kézivilág” rendje. Jegyzőkönyvek, nyilatkozatok, további eredmények és csoportok. NŐI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG 1. FORDULÓ, D-csoport MAGYARORSZÁG–Csehország 35–27 (18–16) Újvidék, 800 néző. V: C. Bonaventura, J. Bonaventura (franciák). MAGYARORSZÁG: Herr O. – …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Női kézilabda-vb: győzelem a nyitányon
A(z) Női kézilabda-vb: győzelem a nyitányon bejegyzéshez hasonló:
A(z) Női kézilabda-vb: győzelem a nyitányon nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..