2015. május 3. 19:40.

Sport hírek: Öttusa vk – Középmezőnyben a magyarok a férfiak döntőjében közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Legjobb magyarként Marosi Ádám a 15. helyen végzett az öttusázók kecskeméti világkupaversenyén. Az előző vk-fordulón, Rómában a dobogóról éppen csak lemaradt Marosi a 200 méteres úszást az ötödik legjobb idővel teljesítette, de vívásban csupán eggyel több asszót nyert meg, mint amennyit elveszített, így ebben a részversenyben 15. volt, ami két szám összesítése alapján a kilencedik …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Öttusa vk – Középmezőnyben a magyarok a férfiak döntőjében
A(z) Öttusa vk – Középmezőnyben a magyarok a férfiak döntőjében bejegyzéshez hasonló:
A(z) Öttusa vk – Középmezőnyben a magyarok a férfiak döntőjében nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Öttusa vk – Középmezőnyben a magyarok a férfiak döntőjében):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Kajak-kenu Eb – Éremtáblázat közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. Hét elsőséggel a németek végeztek ...