2014. február 9. 12:40.

Sport hírek: Asztalitenisz Európa Kupa – Póta hatodikként zárt közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Póta Georgina a hatodik helyen zárta szereplését az asztaliteniszezők Európa Kupáján, Lausanne-ban. Az egykori Európa Top 12-verseny helyére lépett tornára ugyancsak a kontinens legjobb helyeken rangsorolt 12-12 férfi és női játékosa kapott meghívót, s a magyar játékos – két visszalépést követően – második számú tartalékként került a mezőnybe. A nemzetközi szövetség honlapja szerint Póta pénteken, …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Asztalitenisz Európa Kupa – Póta hatodikként zárt
A(z) Asztalitenisz Európa Kupa – Póta hatodikként zárt bejegyzéshez hasonló:
Tőzsde – Veszteséggel zárt Európa

2013. augusztus 20. 18:30.
A(z) Asztalitenisz Európa Kupa – Póta hatodikként zárt nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..