2014. március 16. 9:40.

Sport hírek: Ausztrál Nagydíj – Rosberg nyerte az idénynyitót közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es világbajnoki sorozat vasárnapi szezonnyitó Ausztrál Nagydíját. A 28 éves versenyzőnek ez volt pályafutása negyedik futamgyőzelme. A második helyen a hazai közönség előtt szereplő Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája, a harmadikon pedig a McLaren dán újonca, Kevin Magnussen végzett. A V6-os, 1,6 literes turbómotorok bemutatkozó …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Ausztrál Nagydíj – Rosberg nyerte az idénynyitót
A(z) Ausztrál Nagydíj – Rosberg nyerte az idénynyitót bejegyzéshez hasonló:
sp_mercedes225

Rosberg nyerte a szabadedzéseket

2013. május 23. 19:40.
A(z) Ausztrál Nagydíj – Rosberg nyerte az idénynyitót nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Ausztrál Nagydíj – Rosberg nyerte az idénynyitót):

A következő híreink is érdekelhetik:

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája – Csúfos Eger-vereség Athénban közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. Hetedik ...