2013. november 10. 12:40.

Sport hírek: Európai körkép: a Chelsea a 96. percben egyenlített! közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább..

Angliában a Chelsea mérkőzése volt a legmeredekebb. Mourinho kékben tündöklő gárdája a 96. percben értékesített 11-es góllal mentett pontot otthon. Well, well… A Livorno portása óriásit potyázott, Szalai Ádámot megműtik, a Real Madrid pedig parádézott. ANGLIA, PREMIER LEAGUE 11. FORDULÓ Liverpool–Fulham 4–0 (Amorebieta 23. – öngól, Skrtel 26., Suárez 36., 54.)   Chelsea–West Bromwich Albion 2–2 (Eto’o …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Európai körkép: a Chelsea a 96. percben egyenlített!
A(z) Európai körkép: a Chelsea a 96. percben egyenlített! bejegyzéshez hasonló:
Európai topligák: szombati program

2013. október 19. 12:40.
A 93. percben egyenlített a kapus – videó

2013. szeptember 30. 12:40.
A(z) Európai körkép: a Chelsea a 96. percben egyenlített! nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Európai körkép: a Chelsea a 96. percben egyenlített!):

A következő híreink is érdekelhetik:

Ezt olvasta már?

Sport hírek: NB1: döntetlen az MTK-Honvédon közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább.. Az MTK-Budapest Honvéd meccsen csak ...