2015. május 24. 19:40.

Sport hírek: Hosszú Katinka országos csúccsal nyerte az 50 méteres hátúszást közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Hosszú Katinka 28.30 másodperces magyar csúccsal győzött az 50 méteres hátúszás vasárnapi döntőjében a franciaországi nemzetközi versenyen, Nancyban. A Vasas világ- és Európa-bajnoka tartotta az előző rekordot is 28.43-mal ez év február 15-e óta, ezt az időt is Franciaországban, az amiens-i nemzetközi viadalon úszta. A magyar versenyző – aki a Golden Lanes sorozat záróállomásán pénteken …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Hosszú Katinka országos csúccsal nyerte az 50 méteres hátúszást
A(z) Hosszú Katinka országos csúccsal nyerte az 50 méteres hátúszást bejegyzéshez hasonló:
A(z) Hosszú Katinka országos csúccsal nyerte az 50 méteres hátúszást nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Hosszú Katinka országos csúccsal nyerte az 50 méteres hátúszást):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Monacói Nagydíj – Rosberg szerencsés sikere Monte-Carlóban közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. Nico Rosberg, ...