2013. október 12. 9:40.

Sport hírek: Japán Nagydíj – Webber nyerte az időmérőt közzétéve, a(z) Sport témában, F. Laura által. Olvasson tovább..

Mark Webber, a Red Bull ausztrál pilótája indulhat majd az élről a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon, mivel ő érte el a legjobb köridőt a szombati időmérő edzésen. A 37 éves versenyzőnek ez volt az idei első, pályafutása során pedig a 12. időmérős sikere, mellőle csapattársa, a sorozatban negyedik világbajnoki címére hajtó német Sebastian Vettel rajtolhat, …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Japán Nagydíj – Webber nyerte az időmérőt
A(z) Japán Nagydíj – Webber nyerte az időmérőt bejegyzéshez hasonló:
A(z) Japán Nagydíj – Webber nyerte az időmérőt nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..