2014. március 22. 19:40.

Sport hírek: Labdarúgó NB I – A hosszabbításban értékesített büntetővel nyert a Debrecen közzétéve, a(z) Sport témában, F. Laura által. Olvasson tovább..

A listavezető Debrecen Tisza Tibornak a 94. percben értékesített büntetőjével nyert a vendég Pécs ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójának szombati első mérkőzésén. A listavezető hajdúságiak immár 13 bajnoki találkozó óta veretlenek, míg a baranyai együttesnek kilencmeccses veretlenségi szériája szakadt most meg. OTP Bank Liga, 21. forduló: DVSC-TEVA – PMFC-Matias 1-0 (0-0) ——————————— …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Labdarúgó NB I – A hosszabbításban értékesített büntetővel nyert a Debrecen
A(z) Labdarúgó NB I – A hosszabbításban értékesített büntetővel nyert a Debrecen bejegyzéshez hasonló:
Labdarúgó NB I – Döntetlen Újpesten

2013. szeptember 14. 19:40.
A(z) Labdarúgó NB I – A hosszabbításban értékesített büntetővel nyert a Debrecen nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Labdarúgó NB I – A hosszabbításban értékesített büntetővel nyert a Debrecen):

A következő híreink is érdekelhetik:

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Férfi vízilabda ob I – Nagy csatában győzött a Honvéd közzétéve, a(z) Sport témában, F. Laura által. ...