2015. július 25. 15:40.

Sport hírek: Magyar Nagydíj – Hamiltoné a jubileumi pole pozíció közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a 30. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első rajtkockából.A Hungaroringen korábban négyszer győztes, 30 éves versenyző mögött csapattársa és összetettbeli legnagyobb riválisa, a német Nico Rosberg végzett a második, míg a négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel, a Ferrari …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..