2014. március 30. 12:40.

Sport hírek: Malajziai Nagydíj – Hamilton rajt-cél győzelmet aratott közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíjon, az idény második futamán. A 29 éves, 2008-ban világbajnok versenyző pályafutása 23. diadalát aratta, s először nyert Sepangban. Mögötte csapattársa, a szezonnyitó ausztrál GP-n győztes német Nico Rosberg végzett a második, a címvédő, szintén német Sebastian Vettel (Red Bull) pedig a …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Malajziai Nagydíj – Hamilton rajt-cél győzelmet aratott
A(z) Malajziai Nagydíj – Hamilton rajt-cél győzelmet aratott bejegyzéshez hasonló:
A(z) Malajziai Nagydíj – Hamilton rajt-cél győzelmet aratott nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Malajziai Nagydíj – Hamilton rajt-cél győzelmet aratott):

A következő híreink is érdekelhetik:
Ezt olvasta már?

Sport hírek: Műkorcsolya- és jégtánc vb: negyedik versenynap közzétéve, a(z) Sport témában, Garami Erika által. Olvasson tovább.. Véget ért ...