2015. január 18. 19:40.

Sport hírek: Női ETTU Kupa – Sima budaörsi vereség a negyeddöntőben közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

A Budaörs sima, 3-0-s vereséget szenvedett a kínai származású játékosokkal felálló, vendég Metztől a női asztalitenisz ETTU Kupa negyeddöntőjének vasárnapi első mérkőzésén. A francia csapatban két német – Wu Jiaduo és Yunli Schreiner -, valamint egy portugál színekben szereplő, ázsiai születésű játékos kapott helyet. Eredmény: negyeddöntő, első mérkőzés: Budaörsi 2i SC–Metz TT (francia) 0-3 ———————————— …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Női ETTU Kupa – Sima budaörsi vereség a negyeddöntőben
A(z) Női ETTU Kupa – Sima budaörsi vereség a negyeddöntőben bejegyzéshez hasonló:
U-21: kétgólos vereség Ausztriától

2013. október 11. 1:40.
A(z) Női ETTU Kupa – Sima budaörsi vereség a negyeddöntőben nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Női ETTU Kupa – Sima budaörsi vereség a negyeddöntőben):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Női vízilabda Euroliga – Az UVSE is negyeddöntős közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. A ...