2013. június 6. 12:40.

Sport hírek: Női vízilabda Világliga – Negyedik lett a magyar csapat közzétéve, a(z) Sport témában, Eni által. Olvasson tovább..

Női vízilabda Világliga - Negyedik lett a magyar csapat

A magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re elveszítette a bronzmérkőzést az Egyesült Államok csapatával szemben, így negyedikként végzett a Világliga Pekingben rendezett nyolccsapatos szuperdöntőjében. Eredmény, a 3. helyért: Egyesült Államok-Magyarország 10-9 (1-4, 2-1, 5-1, 2-3) ——————————————————- Parádésan kezdett az olimpiai bajnoki címvédő amerikaiak ellen Merész András szövetségi kapitány Eb-bronzérmes, londoni olimpiai negyedik helyezett együttese, amely 5-1-es vezetésre …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Női vízilabda Világliga – Negyedik lett a magyar csapat
A(z) Női vízilabda Világliga – Negyedik lett a magyar csapat bejegyzéshez hasonló:
Benedek Tibor

Benedek Tibor az új pólókapitány

2013. január 3. 20:47.
Kemény Dénes

Kemény Dénes nem folytatja kapitányként

2012. szeptember 21. 16:57.
A(z) Női vízilabda Világliga – Negyedik lett a magyar csapat nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Női vízilabda Világliga – Negyedik lett a magyar csapat):

Ezt olvasta már?
Fogadasi-botrany-220x300

Sport hírek: 750 ezret ajánlottak a bírónak az U19-es meccs előtt közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább.. ...