2013. október 14. 1:40.

Sport hírek: Osztrák jégkorongliga – Remek hajrával nyert a Fehérvár közzétéve, a(z) Sport témában, Eni által. Olvasson tovább..

A Sapa Fehérvár harmadik negyedbeli remek teljesítményével győzte le a vendég Villachot az osztrák jégkorongliga (EBEL) vasárnapi fordulójában. Eredmény: Sapa Fehérvár AV19-Villach (osztrák) 4-2 (0-1, 1-0, 3-1) ———————————————————– gólszerzők: Mihály (28., 59.), Yellow Horn (44.), Naglich (50.), illetve Pretnar (18., 43.), MTI

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Osztrák jégkorongliga – Remek hajrával nyert a Fehérvár
A(z) Osztrák jégkorongliga – Remek hajrával nyert a Fehérvár bejegyzéshez hasonló:
Női röplabda NB I – Nyert az UTE

2013. október 12. 19:40.
A(z) Osztrák jégkorongliga – Remek hajrával nyert a Fehérvár nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Osztrák jégkorongliga – Remek hajrával nyert a Fehérvár):

A következő híreink is érdekelhetik:

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Óriási bukássorozat a Moto2 futamon – videó közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább.. A gyorsaságimotoros-vb Moto2-es ...