2013. augusztus 18. 12:40.

Sport hírek: Paraúszó-vb – Sors Tamás ezüstérmes 100 m pillangón közzétéve, a(z) Sport témában, F. Laura által. Olvasson tovább..

Sors Tamás ezüstérmet szerzett a montreali paraúszó-világbajnokságon a magyar idő szerint vasárnap hajnalban rendezett döntőben. A Magyar Paralimpiai Bizottság tájékoztatása szerint a magyar versenyző 100 m pillangón – ebben a számban kétszeres paralimpiai bajnok, világbajnoki címvédő és világcsúcstartó – 75 méterig vezetett, azonban ekkor az olasz Federico Morlacchi megelőzte, és Sors előtt ért célba. Sors …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Paraúszó-vb – Sors Tamás ezüstérmes 100 m pillangón
A(z) Paraúszó-vb – Sors Tamás ezüstérmes 100 m pillangón bejegyzéshez hasonló:
Sors Tamás

Sors Tamás aranyérmes a paralimpián

2012. augusztus 31. 7:42.
A(z) Paraúszó-vb – Sors Tamás ezüstérmes 100 m pillangón nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Paraúszó-vb – Sors Tamás ezüstérmes 100 m pillangón):

A következő híreink is érdekelhetik:
Sors Tamás

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Labdarúgó NB II – Győzelemmel rajtolt a Gyirmót közzétéve, a(z) Sport témában, F. Laura által. Olvasson tovább.. ...