2015. május 9. 15:40.

Sport hírek: Spanyol Nagydíj – Rosberg az idén először nyert időmérőt közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább..

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.A 29 éves versenyző az idén először, pályafutása során pedig 16. alkalommal állhat a pole pozícióban. Rosberg mellől brit csapattársa, az idén eddig minden időmérőt megnyerő, világbajnoki címvédő Lewis Hamilton startolhat, míg a …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Spanyol Nagydíj – Rosberg az idén először nyert időmérőt
A(z) Spanyol Nagydíj – Rosberg az idén először nyert időmérőt bejegyzéshez hasonló:
A(z) Spanyol Nagydíj – Rosberg az idén először nyert időmérőt nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Spanyol Nagydíj – Rosberg az idén először nyert időmérőt):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: 8. nemzetközi Aventics pneumobil versenyen Egerben közzétéve, a(z) Sport témában, Annamária által. Olvasson tovább.. 8. nemzetközi Aventics ...