2015. április 5. 19:40.

Sport hírek: Torna vk – Böczögő Dorina negyedik talajon Ljubljanában közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

Böczögő Dorina negyedik helyen végzett talajon a tornászok ljubljanai világkupaversenyén. Jól sikerült gyakorlatára 13,400 pontot kapott, ezzel egyetlen tizeddel maradt le a dobogóról. Ugyanebben a döntőben 11,300 ponttal nyolcadikként zárt a felnőttek között elsőéves Honti Kitti. Böczögő a vasárnapi programban korábban gerendán is szerepelt a döntőben, de ott volt egy rontása, amely komolyabb pontlevonással járt. …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Torna vk – Böczögő Dorina negyedik talajon Ljubljanában
A(z) Torna vk – Böczögő Dorina negyedik talajon Ljubljanában bejegyzéshez hasonló:
A(z) Torna vk – Böczögő Dorina negyedik talajon Ljubljanában nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Torna vk – Böczögő Dorina negyedik talajon Ljubljanában):

A következő híreink is érdekelhetik:
Ezt olvasta már?

Sport hírek: Puskás Suzuki Kupa – A címvédő lesz a Honvéd ellenfele a döntőben közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta ...