2013. augusztus 25. 19:40.

Sport hírek: Vettel nyerte a Belga Nagydíjat közzétéve, a(z) Sport témában, Viliam által. Olvasson tovább..

A világbajnoki címvédő és éllovas már az első körben az élre állt, és nagyon simán nyerte az elég unalmasra sikeredett 11. futamot. Fernando Alonso a kilencedik rajthelyről egészen a dobogó második helyéig furakodott. Hamilton harmadik. Kimi Raikkönennek kiesett egy fékhiba miatt, ezzel megszakadt a 27 verseny óta tartó pontszerző sorozata. A BELGA NAGYDÍJ VÉGEREDMÉNYE 1. …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

2011. augusztus 1. 13:36.
A(z) Vettel nyerte a Belga Nagydíjat nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..