2014. március 30. 19:40.

Sport hírek: A címvédő nyerte a szezonnyitó Miskolc-ralit közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább..

A címvédő Kazár Miklós, Szőke Tamás duó nyerte az országos rali-bajnokság szezonnyitó versenyét, a jubileumi, 20. Miskolc-ralit. Mögöttük a Spitzmüller Csaba, Laczkó László kettős végzett a második, a Hadik András, Kertész Krisztián páros pedig a harmadik helyen. Az ob következő versenyét, a Fehérvár-ralit június 13-15-én rendezik. Miskolc-rali, végeredmény (11 szakasz, 141,35 km, a rallylive.hu alapján): …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

A címvédő nyerte a szezonnyitó Miskolc-ralit
A(z) A címvédő nyerte a szezonnyitó Miskolc-ralit bejegyzéshez hasonló:
A(z) A címvédő nyerte a szezonnyitó Miskolc-ralit nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (A címvédő nyerte a szezonnyitó Miskolc-ralit):

Ezt olvasta már?

Sport hírek: Malajziai Nagydíj – Hamilton rajt-cél győzelmet aratott közzétéve, a(z) Sport témában, Violetta által. Olvasson tovább.. Lewis Hamilton, ...