2013. augusztus 4. 19:40.

Sport hírek: Labdarúgó NB I – Nikolics duplája döntött a rangadón közzétéve, a(z) Sport témában, Békési Vivien által. Olvasson tovább..

Labdarúgó NB I - Nikolics duplája döntött a rangadón

A Videoton Nikolics Nemanja duplájával 2-0-s győzelmet aratott a Ferencváros ellen a Puskás Ferenc Stadionban az labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A székesfehérvári együttes ezzel második idei bajnokiját is megnyerte, míg a fővárosi csapat első vereségét szenvedte el a 2013/14-es szezonban. Eredmény: OTP Bank Liga, 2. forduló: Ferencváros-Videoton 0-2 (0-1)   …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

2011. július 25. 11:09.
A(z) Labdarúgó NB I – Nikolics duplája döntött a rangadón nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..

Hozzászólás írása (Labdarúgó NB I – Nikolics duplája döntött a rangadón):

A következő híreink is érdekelhetik:

foci

Ezt olvasta már?
wtgf-300x300

Sport hírek: Magyarország negyedik a Szervátültetettek Világjátékán közzétéve, a(z) Sport témában, Békési Vivien által. Olvasson tovább.. A negyedik helyen ...