2013. december 21. 19:40.

Sport hírek: Szalnyikov Kupa – Hosszú Katinka két számban is győzött közzétéve, a(z) Sport témában, F. Laura által. Olvasson tovább..

Hosszú Katinka két számban is az első helyen végzett szombaton a szentpétervári pénzdíjas nemzetközi úszóviadalon, amelyet az olimpiai bajnokból lett orosz sportági elnök, Vlagyimir Szalnyikov nevét viselő kupáért, 25 méteres medencébe írtak ki. Az idén hetedik alkalommal megrendezett esemény zárónapján a Vasas SC világ- és Európa-bajnoknője – a verseny honlapja szerint – előbb 2:02.21 perces …

A folytatáshoz tekintse meg az eredeti cikket..

Szalnyikov Kupa – Hosszú Katinka két számban is győzött
A(z) Szalnyikov Kupa – Hosszú Katinka két számban is győzött bejegyzéshez hasonló:
A(z) Szalnyikov Kupa – Hosszú Katinka két számban is győzött nevű bejegyzés folytatását ezen a linken tekintheti meg..